Клей для газобетонних блоків Teknofay 500(Текнофей 500)

Продукція > Клеї для теплоізоляції і штукатурка

Клей для газобетонних блоків Teknofay 500(Текнофей 500)

Клейовий розчин для укладання газобетонних блоків на основі цементу з додаванням полімерів, з підвищеною адгезією і високим водопоглинанням

249
грн
x
мішок
=
249 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknofay 500 – клейовий розчин для укладання газобетонних блоків на основі цементу з додаванням полімерів, з підвищеною адгезією і високим водопоглинанням.

Сфери застосування:

 • Для внутрішнього і зовнішнього застосування
 • Для роботи на вертикальних і горизонтальних поверхнях
 • Для житлових приміщень, торгових центрів, лікарень
 • Для укладання таких матеріалів, як газобетон, цегла

Властивості клею:

 • Водонепроникний
 • Легкий у застосуванні
 • Високі адгезійні властивості
Колір Сірий
Термін придатності 12 місяців в закритій оригінальній упаковці
Упаковка 25 кг мішок
Температура застосування + 5 °С - + 35 °С
Співвідношення компонентів суміші 6,5-8,5 води / 25 кг порошку
Час життя суміші 3 години
Час для вирівнювання ≥ 5 хвилин
Тиск (EN 1015-11) ≥ 10 Н/мм2
Адгезія (EN 998-2) ≥ 0,3 Н/мм2
Вміст повітря ≤ 20%
Водопоглинання при капілярному підсосі (EN 1015-18) ≤ 0,4 кг/м2*ч0,5
Проникнення водяної пари (EN 1745) 15/35

 

Таблиця витрати:

А B С Витрата кг/м2
20 50 20 5-7
30 50 15 3-5
30 50 20 4-6
 • Перед нанесенням матеріалу очистіть поверхню від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів, бруду та інших речовин, що запобігають схоплювання.
 • При укладанні газобетонних блоків на бетонну поверхню, її слід трохи зволожити.
 • У чисту ємність налийте 6,5-8,5 л чистої води. Висипте суху суміш Teknofay 500 (25 кг) в ємність з водою і за допомогою низькошвидкісного міксера замішуйте суміш мінімум 5 хвилин до отримання однорідної маси. Залиште отриману суміш на 3 хвилини, після чого повторно змішайте її міксером 2 хвилини.

Примітки:

 • Приготований розчин розподіляється по поверхні зубчастим шпателем. Протягом 5 хвилин слід викласти і закріпити матеріал на поверхні. Якщо 5 хвилин пройшло, необхідно зішкребти розчин з поверхні і викинути, після чого нанести новий шар розчину. Для кращого кріплення слід трохи притискати матеріал під час укладання.
 • Роботи слід виконувати при температурі повітря від +5 до +35 °C. При укладанні плитки при зниженій (нижче +5 °C) або підвищеній (вище +35 °C) температурі необхідно покрити свіжоукладену цеглу або газобетонні блоки теплоізоляційним матеріалом.
 • Рекомендується виконати пробну укладку матеріалу для визначення необхідної кількості розчину, так як при різних погодних умовах об'єм може відрізнятися.
 • Після нанесення суміші необхідно захистити поверхню від несприятливих погодних умов, таких як прямі сонячні промені, сильний вітер, висока температура повітря (більше +35 °C), дощ і мороз.
 • Використовувані інструменти та обладнання необхідно вимити теплою водою відразу після використання. Також слід ретельно вимити руки.
 • Продукт може викликати роздратування при потраплянні на шкіру. Необхідно використовувати робочий одяг, захисні рукавички, маску і окуляри. Перед початком роботи також можна нанести на руки захисний крем. У разі потрапляння в очі слід негайно промити очі теплою водою і звернутися до лікаря.

Правила зберігання:

 • Зберігати в сухому, захищеному від морозу місці, в неушкодженій оригінальній упаковці.

1. Який клей підходить для газоблоку?

Для укладання газоблоків необхідно використовувати клей на основі цементу, який підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.

2. Скільки потрібно клею на 1 куб газобетону?

Витрата клею на 1 куб газобетону становить близько 25 кг. Більш детально ви можете ознайомитися з витратою клею в тех. карті матеріалу Teknofay 500.

3. Що використовувати при кладці газоблоку?

При укладанні газоблоку використовуються спеціальні клейові суміші на цементній основі з добавками полімерів, які дають можливість надійно скріпити матеріали без необхідності нанесення товстого шару клейової суміші. 

4. На яку суміш укладати цеглу?

Для того, аби досягти довговічної, міцної стіни, цеглу краще укладати не на саморобну цементну суміш, а на спеціальний заводський клей на основі цементу, до складу якого входять спеціальні в'яжучі для забезпечення відмінної фіксації цегляних блоків.

5. Чи можна цеглу покласти на клей для плитки?

Використовувати плитковий клей для укладання цегли можна, але виробники матеріалів будівельної хімії не рекомендують так робити. Для укладання цегли виробляються спеціальні клейові суміші, наприклад, Teknofay 500, які забезпечують більш надійну фіксацію цегляних блоків.

6. Чи можна укладати цеглу на клей піну?

Клей піна - матеріал, який підходить для укладання цегли, але якщо мова йде не про несучі стіни. Використання спеціальної клейової суміші на цементній основі забезпечить кращу міцність цегляної стіни.

7. Як приготувати розчин для укладання червоної цегли?

У ємність з водою висипаємо сухий порошок Teknofay 500 і за допомогою міксера змішуємо суміш протягом 5 хвилин, даємо 3 хвилини настоятися і повторно змішуємо. 

Публікації про продукт

Переваги використання популярного будівельного матеріалу-червоної цегли
26 липня 2022
Переваги використання популярного будівельного матеріалу-червоної цегли

Червона цегла входить в п'ятірку найпопулярніших будівельних матеріалів в світі. Його використовують в самих різних сферах для зведення різних об'єктів таких, як будинки, стіни, паркани, печі і тд.

Читати статтю
Особливості кладки цегли
15 липня 2022
Особливості кладки цегли

Існує кілька способів кладки цегли: впритул і вприжим. Другий спосіб укладання вважається найнадійнішим способом кладки цегли, забезпечуючи дуже довгий час експлуатації приміщення.

Читати статтю