Гідроізоляція внутрішніх кутів у приміщеннях з підвищеною вологістю

Гідроізоляція внутрішніх кутів у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, кухні та басейни, відіграє важливу роль у запобіганні проникненню вологи у горизонтальні та вертикальні поверхні. Це допомагає запобігти розвитку цвілі, гниття та інших проблем, пов'язаних із надмірною вологістю. У цій статті пропонуємо ознайомитись з альтернативними способами гідроізоляції внутрішніх кутів.

Використання гідроізоляційних мембран
У кутах стінних і стельових поверхонь з метою створення непроникного бар'єру для вологи можна застосовувати гідроізоляційні мембрани, такі як бітумні рулонні мембрани або спеціальні полімерні мембрани. Вони укладаються на спеціальні клейові суміші.

Спеціальні гідроізоляційні стрічки для стиків та кутів
Гідроізоляційні стрічки, такі як самоклеючі бітумні стрічки або спеціалізовані стрічки ущільнювачі, можуть бути застосовані всередині кутів для ущільнення стиків між стінами і стелею. Ці стрічки забезпечують надійне герметичне з'єднання в кутах.

Прокладання гідроізоляційного шару перед оздобленням
Перед укладанням оздоблювальних матеріалів, таких як плитка або керамічний граніт, можна прокладати шар гідроізоляції, наприклад рідку гідроізоляцію, на стінах і стелі. Цей шар допомагає запобігти проникненню вологи в структуру. А кути рекомендується додатково ізолювати спеціальними внутрішніми ущільнювальними куточками, наприклад, із синтетичного каучуку.

Герметизація швів та стиків
Також можна використовувати спеціальні герметики, такі як силіконові, для заповнення та герметизації швів та стиків у кутах.

Слідкуйте за рівнем вологості у приміщенні
Крім ізоляції стиків і кутів від вологи, рекомендується встановити хорошу вентиляцію, яка забезпечить необхідне провітрювання, що в свою чергу знизить рівень вологості в приміщенні.

Гідроізоляція внутрішніх кутів у приміщеннях з підвищеною вологістю є важливою частиною процесу забезпечення довговічності та безпеки вашої конструкції. Важливо також дотримуватись будівельних норм та рекомендацій, щоб забезпечити правильну установку та ефективність гідроізоляції.

Бітумна мастика на водній основі Teknomer 400 W

Створює безшовний захисний шар на поверхні, захищаючи від грунтових вод і вологи.

Стрічка для герметизації швів Teknomer Pah Bandi

Ізоляційна еластомерна стрічка з поліестеровою сіткою для герметизації будівельних швів

Гідроізоляційна еластична суміш Teknomer 200 EX(Текномер 200 ЕХ)

Двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш на основі емульсійного полімеру і спеціальних добавок

Ущільнювальний куточок внутрішній 120/70 мм

Ущільнювальний куточок для гідроізоляції швів, внутрішній.

Ущільнювальний куточок зовнішній 120/70 мм

Ущільнювальний куточок для гідроізоляції швів, зовнішній.