Чим посилити залізобетонну конструкцію з нестрандартною геометрією

Посилення залізобетонної конструкції з нестандартною геометрією може вимагати інженерних рішень, які враховують особливості цієї конструкції. Нестандартна геометрія може включати складні форми, неправильні кути, кривизну та інші асиметричні або незвичайні елементи. Для посилення таких конструкцій можна використовувати різні методи та матеріали. У цій статті опишемо деякі з них.

Додаткове армування
Залежно від того, яка частина конструкції потребує посилення, можна додати додаткову арматуру у вигляді стрижнів, сітки чи армуючих волокон. Ця арматура може бути розміщена в тих місцях, де потрібне посилення, та залита бетоном.

Композитні матеріали
Композитні матеріали, такі як склопластик або вуглепластик, можуть бути використані для посилення нестандартних форм та поверхонь. Вони легкі, міцні та можуть бути легко прикріплені до конструкції. Відмінним сучасним рішенням сьогодні вважаються карбонові системи. Це можуть бути сітки, стрічки, мотузки або тканини на основі одно- або двонаправленого карбонового волокна.

Формований бетон
Формований бетон може бути використаний для створення спеціальних елементів, які відповідають нестандартній геометрії конструкції. Ці елементи можуть бути виготовлені і потім встановлені на місці.

Методи безстикового посилення
Це методи, які дозволяють зміцнювати конструкції без використання традиційних стиків та зварювання. Прикладом може бути застосування клейових складів з армуючими волокнами, щоб посилити поверхню.

Конструктивні зміни
Іноді для посилення конструкції з нестандартною геометрією необхідно внести зміни до її дизайну. Це може включати додавання нових опор, колон, балок або інших елементів для розподілу навантаження.

Якщо вам потрібна допомога у підборі матеріалів для посилення залізобетонної конструкції з нестандартною геометрією, ви можете звернутися за телефоном 067 486 42 41.

Teknowrap 300 (Текноуреп 300)

Тканина із однонапрямлених вуглецевих волокон

Teknobond 200 (Текнобонд 200)

Епоксидний розчин для приклеювання карбонових волокон

Teknowrap C (Текноуреп С)

Армуюча мотузка з вуглецевого волокна

Teknowrap Karbon Mesh 300 (Текноуреп Карбон Меш 300)

Сітка з двонаправлених вуглецевих волокон та полімерів для структурного підсилення конструкцій

Teknowrap 220 (Текноуреп 220)

Тканина із однонапрямлених вуглецевих волокон

Teknowrap Karbon Mesh 170 (Текноуреп Карбон Меш 170)

Сітка з двонаправлених вуглецевих волокон для структурного підсилення конструкцій