Як і чим зміцнювати залізобетонні конструкції?

Зміцнення залізобетонних конструкцій може знадобитися з різних причин, таких як структурне зношування, пошкодження, зміна навантажень, зміна функціонального призначення будівлі та інші фактори. Щоб зміцнити залізобетонні конструкції, слід провести аналіз стану та визначити найкращий метод та матеріали для зміцнення. Нижче розповімо про кілька методів і матеріалів, які можуть використовуватися для зміцнення залізобетонної конструкції.

Поверхневий захист залізобетону
Застосування антикорозійних покриттів, таких як епоксидні смоли або цементні розчини для захисту арматури від корозії. Або ж нанесення захисних покриттів на поверхню бетону для запобігання проникненню вологи та агресивних хімічних речовин.

Додавання додаткової арматури
Посилення бетонних елементів може бути виконане додаванням додаткової арматури, такої як стрижні або сітка, та їх заливкою новим бетоном. Або застосування фіброволокна або скловолокна для поліпшення характеристик бетону.

Використання клейових сумішей
Застосування клейових сумішей з армуючими волокнами, таких як вугле- або скловолокно, для зміцнення бетонних поверхонь та композитних конструкцій. На нашому сайті ви можете ознайомитись детальніше з матеріалами на основі вуглецевого волокна, включаючи технічні характеристики, сфери та умови їх експлуатації тощо. А у разі виникнення питань ви можете безкоштовно проконсультуватися за номером: 067 486 42 41.

Встановлення додаткових опор та стійок
Є варіант зміни конструкції з урахуванням змін навантажень чи інших технічних вимог. Це можна зробити шляхом додавання нових стійок, колон або опор для того, щоб посилити конструкцію та розподілити навантаження.

Підземна ін'єкція ґрунту
Ін'єкція спеціальних сумішей під тиском у ґрунт, щоб підняти або зміцнити фундамент та знизити осадку.

Противідкатні системи та амортизатори
Встановлення спеціальних систем для зниження вібрації, амортизації або усунення ударних навантажень на конструкції.

Зміцнення мостових стійок та балок
Використання сталевих оболонок або композитних матеріалів для зміцнення стійок та балок мостів. Важливо відзначити, що зміцнення залізобетонних конструкцій має виконуватися під контролем досвідчених інженерів та з дотриманням місцевих будівельних норм та стандартів. Точний метод зміцнення залежатиме від типу пошкоджень, розмірів та структури конструкції, а також від вимог безпеки та довговічності.

Teknobond 200 (Текнобонд 200)

Епоксидний розчин для приклеювання карбонових волокон

Пластифікатор Teknoflow 100, 5 кг(Текнофлоу 100)

Суперпластифікатор на основі нафталинсульфоната, покращує пластичність і міцність бетону

Teknobar(C) (Текнобар (Ц)

Стрічка з карбонового волокна

Teknowrap Karbon Mesh 170 (Текноуреп Карбон Меш 170)

Сітка з двонаправлених вуглецевих волокон для структурного підсилення конструкцій

Teknomer 500 (Текноер 500)

Еластична гідроізоляція на основі гідравлічного вапна

Teknowrap 220 (Текноуреп 220)

Тканина із однонапрямлених вуглецевих волокон