Як захистити арматуру в бетоні від корозії

Армування бетону є обов'язковим етапом зведення залізобетонних конструкцій. Це забезпечує їх міцність та довговічність. Єдиною проблемою арматури є можливість утворення іржі. Для уникнення цього існують матеріали, які призначені для захисту арматури від утворення корозії. Про один із таких ми розповімо у цій статті.

Матеріал для захисту арматури від корозії

Захист арматури від корозії є важливою частиною будівельних процесів. Її роблять як відразу - при зведенні нових залізобетонних конструкцій, так і під час їх ремонту чи відновлення. 

Інгібітор корозії Tekno AD - матеріал, призначений для запобігання утворення корозії на арматурі. З-за допомогою цього матеріалу можна запобігти пошкодження конструкцій із середини та скорочення її терміну служби. 

Переваги Tekno AD

Серед переваг інгібітора корозії Tekno AD виділяють:

  • висока адгезія до бетону та металу;
  • висока міцність на стиск (65 Н/мм2);
  • морозо- та водостійкість;
  • паропроникність.

Як правильно застосувати інгібітор корозії?

Спочатку слід очистити та зволожити поверхню. Далі потрібно приготувати робочий розчин, для чого у чистій ємності змішати 3,5-4 л води та суху суміш й змішувати спеціальним міксером протягом 5 хвилин.

Нанесення матеріалу відбувається у 2 шари товщиною 1 мм кожний за допомогою щітки або автоматичного розпилювача. Витрата Tekno AD - 1,6 кг/м2. Матеріал необхідно нанести на поверхню протягом 60-90 хв після приготування робочого розчину.

Більше інформації про матеріал ви можете прочитати на нашому сайті.

Інгібітор корозії Tekno AD(Текно AD)

Цементна суміш, яка підвищує адгезію між старими бетонними поверхнями та новими