Матеріал для ремонту пошкоджених бетонних стін

Бетон - матеріал, який потребує укріплення та захисту, адже без допоміжних матеріалів для бетонних поверхонь тріщини досить швидко дадуть про себе знати. На щастя, існує велика кількість спеціальних сумішей для їх ліквідації. Про них ми і розповімо у нашій статті.

Найкращі суміші для вертикального ремонту бетону

Перш за все хочеться сказати про групу товарів Teknorep, які ідеально підходять саме для вертикального ремонту бетонних поверхонь. Вони відрізняються між собою показниками міцності, еластичності, допустимою товщиною нанесення і тд. Кожен матеріал із групи товарів дуже легкий у застосуванні, не викликає корозії, а також має стійкість до циклів заморожування і відтавання. Середній час вводу в експлуатацію відремонтованої поверхні - 24 години.

А про окремі характеристики матеріалів ми розповімо нижче. 

Teknorep 200

Teknorep 200 є тонкошаровою ремонтною сумішшю, яку можна застосовувати для ремонту тріщин та будь-яких інших пошкоджень у бетоні шаром від 3 мм до 30 мм. Суміш ідеально підходить для дрібних ремонтних робіт. Розмір гранул матеріалу - 0,7 мм. Підходить для роботи у середині приміщень, адже не містить токсичних складових.

Це нееластичний матеріал з міцністю 25 Н/мм2. Витрата - 1,9 кг/м2.

Teknorep 200 EX

Teknorep 200 EX є тонкошаровою сумішшю для вертикального ремонту бетону підвищеної міцності. Матеріал еластичний, тому має дуже широку сферу використання. Його застосовують не лише для ліквідації тріщин, заповнення отворів, наприклад, після зняття опалубки, але й для укріплення конструкцій із залізобетону. Товщина нанесення матеріалу може варіюватися від 3 мм до 30 мм. Міцність на стиск становить 35 Н/мм2. Витрата - 1,8 кг/м2.

Teknorep 300

Teknorep 300 - це безусадковий ремонтний матеріал для вертикальних бетонних поверхонь. Міцність матеріалу становить 60 Н/мм2, тому він широко застосовується як у ремонті бетонних конструкцій, так і у їх підсиленні та збільшенні несучої здатності. Матеріал має широкий ряд переваг, основними серед яких є: висока стійкість до ударів та вібрацій, виключення розтріскування, вогнестійкість, вологостійкість, а також стійкість до впливу хім. речовин та сульфатів.

Наноситься матеріал у 1 шар товщиною від 10 мм до 40 мм. Витрата - 1,9 кг/м2.

Teknorep 300 EX

Teknorep 300 EX є безусадковим еластичним матеріалом, який підходить для ремонту залізобетонних конструкцій будь-якого виду. Матеріал водонепроникний, стійкий до впливу сульфатів та хлору, має високу міцність на стиск (60 Н/мм2). Модуль пружності матеріалу становить 20 Gpa. Товщина нанесення - 10-40 мм. Витрата суміші - 1,8 кг/м2.

 

Усі вищеописані матеріали підходять для ремонту бетонних стін. А для того, аби отримати безкоштовну консультацію та допомогу у виборі найбільш підходящого матеріалу звертайтеся за номером телефону: 044 466 46 47.

 

Ремонтна суміш Teknorep 200 EX(Текнореп 200 ЕХ)

Однокомпонентна тонкошарова ремонтна суміш армована полімерними волокнами.

Ремонтна суміш Teknorep 300(Текнореп 300)

Однокомпонентна суміш для вертикального ремонту на основі цементу, армована полімерними волокнами.

Ремонтна суміш Teknorep 300 EX(Текнореп 300 ЕХ)

Однокомпонентна безусадочна високоміцна еластична суміш для вертикального ремонту бетону на основі цементу.

Ремонтна суміш Teknorep 200(Текнореп 200)

Однокомпонентна тонкошарова ремонтна суміш армована полімерними волокнами.