Ремонт бетонної підлоги в гаражі

Саме бетонна підлога є найпоширенішим видом підлог для гаражів, адже це простий та довговічний матеріал за доступну ціну. Але він має і деякі недоліки. А саме - поява тріщин на поверхні. Причин може бути безліч, наприклад, заливка бетону без дотримання усіх вимог, неправильний догляд чи експлуатація поверхні і тд. Проте що ж робити, коли тріщини вже утворилися?

Розповімо нижче.

Чим можна відремонтувати тріщини бетонної підлоги у гаражі?

Найкращим рішенням ремонту тріщин бетонної підлоги у гаражі є високоміцні ремонтні суміші на цементній основі, наприклад, Teknogrout EX. Це безусадкова самовирівнююча ремонтна суміш, яка має високий показник адгезії (більше 2 Н/мм2) та міцності (більше 60 Н/мм2). Вона ідеально підійде для ремонту бетонної підлоги, якщо тріщини досить глибокі (від 10 мм до 60 мм). 

Працювати із матеріалом потрібно швидко, адже він починає застигати у середньому протягом 10 хв. А через 2 години підлога буде готова до експлуатації. 

Проте якщо підлога в гаражі покрилася дрібними частими тріщинами, то цей матеріал не підійде. 

Чим відремонтувати дрібні тріщини на бетонній підлозі гаражу?

Ремонт дрібних тріщин на бетонній підлозі гаражу найкраще робити з-за допомогою самовирівнюючої наливної суміші, яку можна заливати тонким шаром. І кращим варіантом є Teknoself із добавками синтетичного полімеру. Цей матеріал можна наносити шаром від 1 мм до 10 мм. Навіть такий тонкий шар матеріалу забезпечує міцність та довговічність бетонної поверхні, роблячи її стійкою до механічних пошкоджень. 

Приготовлений розчин слід рівномірно розподілити по поверхні підлоги гаражу протягом 30 хвилин. А на введення в експлуатацію необхідно 24 години.

До речі, Teknoself часто використовують як спеціальну вирівнюючу суміш для подальших облицювальних робіт, наприклад, перед укладкою ламінату чи паркету, або, навіть, перед фарбуванням поверхні. Це можна зробити і у гаражі.

Чим можна пофарбувати бетонну підлогу у гаражі?

Відразу необхідно сказати, що фарба для бетонної підлоги у гаражі має бути стійкою до хім. речовин, масла, палива та подібного. Вибір падає на матеріал Teknobond 600. Це 2-компонентна епоксидна стійка та довговічна фарба, яка не боїться впливів хімічних речовин, агресивного сердовщина, морозів та води.

Якщо у вас залишилися питання щодо ремонту бетонної підлоги в гаражі, звертайтеся за номером телефону: 044 466 46 47.

Епоксидна фарба Teknobond 600(Текнобонд 600)

Епоксидна фарба для промислових підлог. Стійка до впливу агресивного середовища і хімічних речовин

Самовирівнююча суміш Teknogrout EX(Текногроут ЕХ)

Наливна однокомпонентна безусадочна суміш з високою адгезією, міцністю і здатністю самовирівнюватися.

Наливна суміш Teknoself(Текноселф)

Однокомпонентна самовирівнююча суміш для наливних підлог з добавками синтетичного полімеру та підвищеною адгезійною міцністю.