Яку краще використовувати затірку для плитки у ванній кімнаті?

Для затирки плитки в ванній кімнаті рекомендується використовувати спеціальні затирочні матеріали, які не будуть рушитися в умовах підвищеної вологи та при потраплянні води. У цій статті розповімо про існуючі види затирок та дамо рекомендацію, яку саме краще використовувати у ванних кімнатах. 

Епоксидні затирки
Епоксидні затирки є дуже популярним вибором для ванних кімнат. Вони мають високу міцність, водонепроникність та зносостійкість. Окрім цього, епоксидна затирка має хімічну стійкість, що дозволяє їй витримувати постійний вплив агресивних миючих засобів. Також зазвичай вона доступна в різних кольорах, що дозволяє створити бажаний дизайн. Ідеальним варіантом затирки на основі епоксидної смоли є двокомпонентний матеріал Teknobond 700. Завдяки своїм властивостям вона має широку сферу застосування. 

Затирка на цементній основі
Цементна затирка також використовується у ванних кімнатах, забезпечуючи непогану водонепроникність та міцність у швах, проте цей матеріал може вимагати додаткових заходів для захисту їх від забруднення та зносу. Ще одним плюсом затирки на цементній основі є її вартість, адже вона вважається найбільш бюджетним варіантом на сьогодні. 

Затирка на основі силікону
Затирки на основі силікону є ще одним досить добрим варіантом для заповнення міжплиткових швів у ванних кімнатах. Вона має добру водонепроникність та стійкість до плісняви і грибка.

На що слід звернути увагу при виборі затирки для ванної?
При виборі затирки для плитки в ванній кімнаті слід враховувати наступні фактори:

1.Водонепроникність
Оскільки ванна кімната - це вологе середовище, важливо використовувати затирку з високим рівнем водонепроникності, щоб запобігти проникненню вологи під плитку.

2.Міцність і зносостійкість
Затирка повинна мати достатню міцність, щоб витримувати навантаження, які можуть виникати у ванній кімнаті. Також вона має бути зносостійкою, щоб уникнути раннього стирання або пошкодження.

3.Легка чистка
Використана затирка повинна бути легкою в очищенні від миючих засобів, забруднень, плісняви і грибка.

4.Дизайн
Затирка є останнім етапом укладки плитки у ванній кімнаті, тому підібраний колір або вдало доповнить цільну картинку в кімнаті, або ж, навпаки, зіпсує її. Тому краще обирати затирку з широкою палітрою кольорів.

Перед використанням будь-якої затирки, завжди слід дотримуватися інструкцій виробника та правильно підготувати поверхню для затирки, щоб забезпечити максимальну ефективність і тривалість її використання.

Затирка для швів Teknoderz EX(Текнодерз EX)

Полімерцементна водовідштовхувальна еластична затирка для швів керамічної плитки, мармуру і граніту

Епоксидна затирка Teknobond 700(Текнобонд 700)

Епоксидна затирка для плитки та мозаїки