Лак для бетону Teknocila 300, 17 л(Текносіла 300)

Продукція > Матеріали для промислових підлог

Лак для бетону Teknocila 300, 17 л(Текносіла 300)

Акриловий високоефективний протиударний багатофункціональний лак для бетону

8373
грн
x
відро
=
8373 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknocila 300 – однокомпонентний високоефективний протиударний акриловий лак для бетону  на основі органічного розчинника, використовується для герметизації, збереження та зміцнення бетонних поверхонь. Являється лаком з високим ступенем блиску та стійкістю до атмосферних явищ. Має високий залишок сухої маси. 

Застосування

Teknocila 300 наноситься на очищену, обезжирену, висушену та захищену від потрапляння вологи поверхню. Використовується для захисту бетонних та інших цементних поверхонь з метою збільшення  їх терміну експлуатації.  Підходить для обробки вертикальних і горизонтальних поверхонь. Підходить для захисту бетонних поверхнонь, зміцнених топінгом Teknoser. Зазвичай застосовується на будівлях та об’єктах інфраструктури для збільшення терміну служби бетону.

Характеристики / переваги

 • Збільшує зносостійкість поверхні
 • Забезпечує стійкість поверхні до хлору
 • Запобігає появі тріщин у результаті перепадів температур
 • Запобігає утворенню пилу, оскільки підвищує стійкість поверхні до стирання
 • Формує гладкий блискучий вигляд 
 • Запобігає зміні кольору поверхні через атмосферні впливи 
 • Оскільки розчинник у складі дуже швидко випаровується, лак швидко сохне
 • Легкий у застосуванні
Колір Прозорий
Термін придатності 12 місяці в сухому середовищі в закритій упаковці
Упаковка Відро 17 кг
Температура загоряння +90 °C
Щільність суміші  0,92 +0,03 кг/л
Температура застосування +5 °C - +35 °C
Витрата 

Щіткою або валиком: 0,100-0,200 л/м2
Розпилювачем: 0,150-0,250 л/м2

Товщина шару 135 (+0,05) мкм
Час повного висихання 5 днів
Відповідає стандартам ASTM C 309-81

Якість основи / попередня підготовка

Поверхня повинна бути повністю очищена (у тому числі від грибка), знежирена, висушена і захищена від потрапляння вологи. Старі шари покриттів необхідно видалити механічним способом. На свіжі бетонні поверхні лак можна наносити мінімум через місяць після заливки бетону. Плівку «цементного молочка», яка перешкоджає адгезії матеріалу до поверхні, слід видалити способом шліфування. Виходи солей слід прибрати жорсткою щіткою, однак якщо поява солей інтенсивна і постійна, поверхню не можна обробляти до вияснення та усунення причин.

Нанесення

Перед нанесенням акрилового лаку Teknocila 300 його слід добре перемішати. Наносити можна щіткою, валиком або механічним розпиленням. Рекомендується наносити матеріал у 1-2 шари для досягнення «мокрого каменю». З кожним наступним підсилюється блиск та щільність покриття. При нанесенні матеріалу на поверхню з різною структурою або шарами різної товщини відтінок може  відрізнятися. Після нанесення матеріалу протягом однієї години слід захистити поверхню від дощу.

Обмеження

 • При жаркій погоді (вище +300 °С), перед використанням зберігати Teknocila 300 у прохолодному місці.
 • При низьких температурах (нижче +50 °С) даний продукт може почати густіти, при цьому зменшується його здатність до нанесення розпиленням.
 • Слідкуйте за чистотою розпилювального  обладнання та ретельно очищайте його перед використанням  від залишків попередніх захисних матеріалів.
 • При нанесенні розпилювачем слідкуйте за рівномірним покриттям основи.
 • Не слід застосовувати матеріал під час і перед атмосферними опадами.
 • Потрапляння солей або морської води на поверхню може призвести до втрати блиску або знебарвлення.
 • Teknocila 300 - легкозаймистий матеріал, тому роботи слід проводити на великій відстані від джерел вогню, підвищених температур, зварювальних та ріжучих машин.

1. Чим краще покрити бетонну площадку на вулиці?

Покрити бетонну площадку на вулиці можна декількома способами: лаком для бетону, наприклад, акриловим, сухим топінгом, наприклад, кварцовим, просоченням для бетону, наприклад, натрієвим. Для отримання кращого ефекту можна нанести топпінг на свіжоукладений бетон, після чого покрити поверхню лаком. 

2. Що потрібно зробити щоб бетон не пилив?

Покрийте бетонну поверхню багатофункціональним лаком для бетону Teknocila 300 і ваш бетон ніколи не буде пилити і руйнуватися.

3. Як зміцнити верхній шар бетону?

Існує безліч варіантів зміцнювачів для бетонних поверхонь, серед яких акриловий лак займає одне з лідуючих позицій. Лак може використовуватися як на вертикальних, так і горизонтальних поверхнях, подовжуючи в рази термін служби бетону.

4. Чим наноситься акриловий лак?

Акриловий лак дуже простий у використанні. Його можна наносити щіткою, валиком або механічним розпилювачем. Повністю матеріал висихає протягом 5 днів. 

5. Чим можна покрити бетон на вулиці?

Для зміцнення бетону, підвищення його зносостійкості і водонепроникності слід покрити поверхню акриловим лаком Teknocila 300, витрата якого становить 0,100-0,200 л/м2.

Публікації про продукт

Чим покривати вироби з бетону?
Чим покривати вироби з бетону?

Вибір покриття залежить від призначення виробу, умов експлуатації, бажаного ефекту та бюджету

Читати статтю
Лаки для бетону: види та технологія покриття
Лаки для бетону: види та технологія покриття

Для захисту та оздоблення бетонних поверхонь часто використовуються спеціальні лаки, завдяки яким можна досягти міцної захищеної матової або глянсової поверхні.

Читати статтю
Властивості акрилового лаку для бетону і правила вибору
Властивості акрилового лаку для бетону і правила вибору

При нанесенні на бетон акриловий лак виконує відразу дві функції: зміцнює поверхню і надає гарний глянсовий або матовий вигляд поверхні.

Читати статтю
Який лак підходить для бетону
Який лак підходить для бетону

Лак для бетону крім підвищення міцності, збільшення зносостійкості, ізоляції та захисту бетону, створює красиву поверхню, яка може бути, як глянсовою, так і матовою або напівматовою.

Читати статтю
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог

Промислова підлога має бути стійкою до негативного впливу вологи, хімічних речовин, має захищати залізобетонну конструкцію від механічних впливів, перепадів температур.

Читати статтю
Чим відрізняється поліуретановий лак від акрилового, який краще
Чим відрізняється поліуретановий лак від акрилового, який краще

Акриловий лак відмінно підійде для роботи як на вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях. Він відмінно захищає бетонні конструкції, тим самим продовжуючи їм термін життя.

Читати статтю
Лак для бетону Teknocila 300, 17 л

Інші продукти

Супутні товари