Зміцнювач для бетону Teknokur 100(Текнокюр 100)

Продукція > Матеріали для промислових підлог

Зміцнювач для бетону Teknokur 100(Текнокюр 100)

Зміцнювач (кюрінг) для бетонних поверхонь на основі акрилової емульсії

4212
грн
x
каністра
=
4212 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknokur 100 – високоякісний мембраноутворювач для бетонних поверхонь на основі акрилової емульсії, який призначений для захисту свіжоукладеного бетону та випаровуванню вологи. За рахунок утворення плівки на поверхні, волога утримується у шарі бетону, що благотворно впливає на набір міцності бетону, знижує ризик утворення усадкових тріщин.

Застосування

Teknokur 100 наноситься на свіжоукладений бетон, створюючи довговічну, зносостійку та обезпилену поверхню. Використовується для укладання бетону при підвищеній температурі повітря або при сильному вітрі. Захищає бетонну поверхню, зміцнену топінгом Teknoser. Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Зазвичай застосовується на складах, паркінгах, у торгових приміщеннях, в ангарах для літаків, також може використовуватися для захисту бетонних доріг та для інженерних споруд, таких як мости, метро, тунелі.

Характеристики / переваги

 • Ефективно утримує вологу, необхідну для гідратації цементу в бетоні 
 • Набагато ефективніший від класичних методів, таких як укриття мокрою мішковиною, плівкою або зволоження
 • Зменшує ймовірність усадкових тріщин в бетоні
 • Покращує механічну міцність бетону 
 • Не містить розчинників, може використовуватись всередині приміщень
 • Поверх можуть наноситись як цементні, так і полімерні покриття
 • Простий у застосуванні, значно зменшує трудовитрату
Колір Білий 
Термін придатності 12 місяці в сухому середовищі в закритій упаковці
Упаковка Відро 30 кг
Щільність суміші 1,01 (+0,03) кг/л
Час затвердіння 135 хвилин

​Якість основи / попередня підготовка

Перед нанесення матеріалу слід очистити поверхню від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів, бруду та інших речовин, що запобігають схоплювання. Перед застосуванням слід добре перемішати матеріал.

Нанесення

Teknokur 100 можна наносити на свіжоукладений бетон відразу після кінцевої затирки або на необроблену поверхню вже існуючого бетону. Матеріал наноситься розпилювачем безперервним рівномірним шаром, а також пензлем або валиком. Нанесення на свіжоукладений бетон дає додаткове ущільнення та захищає від передчасного випаровування вологи, а при нанесенні на існуючу бетонну поверхню надає додаткового зміцнення. При зовнішньому використанні другий шар можна наносити протягом 6 годин після нанесення першого. При нанесенні матеріалу на поверхню з різною структурою або шарами різної товщини відтінок може  відрізнятися.

Обмеження

 • При жаркій погоді (вище +300 °С) перед використанням зберігати  Teknokur 100 в прохолодному місці.
 • При низьких температурах (нижче +50 °С) даний продукт може стати густішим, при цьому зменшується його здатність до нанесення розпиленням.
 • Слідкуйте за чистотою розпилювального  обладнання та ретельно очищайте його перед використанням  від залишків попередніх захисних матеріалів.
 • При нанесенні розпилювачем слідкуйте за рівномірним покриттям основи.
 • При нанесенні валиком наносити рівномірно тонким шаром, не допускаючи утворення калюж.
 • Перед нанесенням будь-якого іншого покриття матеріал Teknokur 100 підлягає механічному видаленню.

1. Що таке кюрінг для бетону?

Кюрінг для бетону – це спеціальний рідкий зміцнювач для бетонних поверхонь, який запобігає швидкому випаровуванню вологи з бетону і виникненню усадкових тріщин. Хорошим кюрингом вважається Teknokur 100 білого кольору.

2. Що робити щоб не потріскався бетон?

Для того, щоб бетон не покрився тріщинами, необхідно дотримуватися правильної технології заливки. Дуже важливо запобігати швидкому випаровуванню вологи, адже це є однією з найбільш розповсюджених причин утворення тріщин на бетонній поверхні. Для цього на свіжоукладений бетон можна нанести мембраноутворювач, наприклад, Teknokur 100 у 2 шари.

3. Чого боїться бетон?

Незважаючи на високу міцність бетону, при неправильній заливці, захистові або експлуатації, він може почати руйнуватися. Голий бетон не стійкий до впливу вологи, хімічних речовин і навантажень підвищеної інтенсивності, тому його потрібно обов'язково зміцнювати такими матеріалами, як добавки в бетон, топінги, просочення, лаки і тд. 

4. Чи можна розбавити бетон водою?

При заливці бетону потрібно дотримуватися строгих пропорцій, адже надлишок води або іншого компоненту в бетоні може привести до швидкого руйнування бетонної основи. При заливці бетону в жарку погоду не потрібно додавати більше води або змочувати бетон відразу після заливки, краще нанести мембраноутворювач Teknokur 100, який відмінно бореться зі швидким випаровуванням вологи. 

5. Як впливає вода на якість бетону?

Вода – незамінний компонент бетонної суміші. Головне – не додавати її занадто багато при заливці, так як це може знизити міцність і зносостійкість бетонної основи.

Публікації про продукт

Чим краще покрити бетон на вулиці?
Чим краще покрити бетон на вулиці?

Покриття бетону на вулиці можна вибирати в залежності від конкретних вимог та умов експлуатації

Читати статтю
Чим покривати вироби з бетону?
Чим покривати вироби з бетону?

Вибір покриття залежить від призначення виробу, умов експлуатації, бажаного ефекту та бюджету

Читати статтю
Матеріали для підвищення міцності бетону
28 листопада 2022
Матеріали для підвищення міцності бетону

Такий упрочнитель підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування, але впорається з його укладанням тільки майстер з великим досвідом

Читати статтю
Що таке кюрінг для бетону?
25 листопада 2022
Що таке кюрінг для бетону?

Кюрінг для бетону-це рідкий матеріал, призначенням якого є захист свіжоукладеного бетону, в тому числі і запобігання передчасного випаровування вологи.

Читати статтю
Чи можна уникнути виникнення тріщин в бетоні?
18 листопада 2022
Чи можна уникнути виникнення тріщин в бетоні?

Незважаючи на високу міцність конструкцій з бетону, з часом він може руйнуватися через вплив різних факторів. Особливо чутливим до них є спочатку незахищений або неукріплений бетон.

Читати статтю
Як запобігти крошению і розтріскування бетону
05 жовтня 2022
Як запобігти крошению і розтріскування бетону

Наприклад, для магазину або торгового центру можна використовувати або кварцовий топінг, або лак, а для складського приміщення краще зробити більш міцне покриття і використовувати корундовий топінг або застосувати відразу два види упрочнителей: корундовий топінг і лак.

Читати статтю
Як зміцнити бетонну поверхню недорого?
Як зміцнити бетонну поверхню недорого?

У нашій статті поговоримо про бюджетний варіант зміцнення свежеуложенного бетону – мембранообразователе.

Читати статтю
Підлогове покриття для складу: правила вибору
Підлогове покриття для складу: правила вибору

Підлогові покриття в складських приміщеннях повинні відповідати певним вимогам, так як інтенсивність експлуатації там дуже висока. У складах їздять і навантажені навантажувачі до 10 тонн вагою, і стоять стелажі з продукцією.

Читати статтю
Властивості акрилового лаку для бетону і правила вибору
Властивості акрилового лаку для бетону і правила вибору

При нанесенні на бетон акриловий лак виконує відразу дві функції: зміцнює поверхню і надає гарний глянсовий або матовий вигляд поверхні.

Читати статтю
Як вибрати лак для бетону
Як вибрати лак для бетону

Акриловий лак для бетону виконує одразу дві функції: зміцнює поверхню та надає їй красивий глянсовий або матовий вигляд.

Читати статтю
Як уникнути помилок при роботі з топпінгом
Як уникнути помилок при роботі з топпінгом

Топпінг Teknoser 100 збільшує міцнісні властивості бетону в 1,5 рази, робить його вологостійким, гладким і стійким до впливу хімічних речовин.

Читати статтю
Який лак підходить для бетону
Який лак підходить для бетону

Лак для бетону крім підвищення міцності, збільшення зносостійкості, ізоляції та захисту бетону, створює красиву поверхню, яка може бути, як глянсовою, так і матовою або напівматовою.

Читати статтю
Як закрити дірки в бетонній стіні
25 січня 2022
Як закрити дірки в бетонній стіні

За допомогою матеріалу Teknorep 300 EX можна усунути будь – який дефект розміром від 10 до 40 мм, в разі, якщо діра розміром більше 40 мм-рекомендується виконати ремонт в кілька шарів.

Читати статтю