Наливна суміш Teknoself (Текноселф)

Продукція > Ремонтні суміші для бетону

Наливна суміш Teknoself (Текноселф)

Однокомпонентна самовирівнююча суміш для наливних підлог з добавками синтетичного полімеру та підвищеною адгезійною міцністю.

984
грн
x
мішок
=
984 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknoself – однокомпонентна самовирівнююча суміш для наливних підлог з добавками синтетичного полімеру і підвищеною адгезійною міцністю.

Сфери застосування:

 • Для підготовки поверхні під укладання плитки, кераміки, граніту, мармуру, паркету, лінолеуму, ковроліну (використовується як вирівнююча стяжка)
 • Для використання як в житловому, так і в промисловому будівництві

Властивості самовирівнюючої суміші:

 • Створює міцну, гладку і неслизьку морозостійку поверхню
 • Виключає утворення пилу на покритих поверхнях
 • Надає покритій поверхні стійкість до механічних пошкоджень
 • Зносостійка
 • Підходить для підлог з підігрівом
 • Не тріскається при тонкому шарі нанесення (від 1 мм)
 • Має хорошу текучість
 • Має високі адгезійні властивості
 • Легка у використанні
Колір Сірий
Термін придатності 12 місяців в закритій оригінальній упаковці
Упаковка 25 кг мішок
Розмір гранул суміші ≤ 0,3 мм
Температура застосування + 5 °С - + 35 °С
Співвідношення компонентів суміші 6-6,5 л води / 25 кг порошок
Час життя суміші 30 хвилин
Щільність розчину 2.8 ± 0.1 кг/л
Витрата 1,7 кг/м2 на 1 мм
Час затвердіння  24 години
Товщина нанесення 1-10 мм
Міцність на вигин (28 днів) ≥ 5,0 Н/мм2
Міцність на стиск (28 днів) ≥ 25,0 Н/мм2 (TS EN 196-1)
Сила адгезії (28 днів) ≥ 2 Н/мм2
 • Перед нанесенням очистіть поверхню від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів, бруду та інших речовин, що запобігають схоплювання.  Якщо на поверхні є тріщини або порожнини – їх необхідно закрити за допомогою цементних сумішей Teknorep. Наносити Teknoself слід через 3-4 дні після усунення тріщин. Сухі поверхні слід злегка зволожити. Для кращої адгезії поверхню необхідно обробити грунтовкою Teknolatex 300.
 • Підготовлену суміш рівномірно розподіліть по загрунтованій поверхні. Рекомендується використовувати голчастий валик для усунення бульбашок повітря. Без використання грунтовки неможливо досягти гладкої поверхні.  Під час застигання суміші необхідно захистити поверхню від сильного вітру і морозу.
 • Розчин слід замішувати за допомогою низькошвидкісного електричного міксера до отримання однорідної маси використовуючи 6-6,5 л води і суху суміш Teknoself. Обсяг води може варіюватися в залежності від температури навколишнього середовища. Розчин слід розподілити по поверхні протягом 30 хвилин.

Примітки:

 • Після нанесення необхідно захистити поверхню від несприятливих погодних умов, таких як прямі сонячні промені, сильний вітер, висока температура повітря (більше +35 °C), дощ і мороз.
 • Не рекомендується наносити суміш товщиною більше 5 мм одним шаром. При необхідності нанесення суміші товщиною більше 5 мм, рекомендується нанести кілька шарів або використовувати Teknoself 500.
 • Після нанесення суміші необхідно захистити поверхню від контакту з водою. Не рекомендується використовувати суміш в місцях, схильних до постійного впливу води.
 • При нормальних погодних умовах рекомендований час введення поверхні в експлуатацію – 24 години. При подальших роботах на поверхні рекомендується почекати 3 дні.
 • Використовувані інструменти та обладнання необхідно вимити теплою водою відразу після використання

Публікації про продукт

Як і чим закрити тріщини в бетоні?
14 листопада 2022
Як і чим закрити тріщини в бетоні?

Існує досить багато видів матеріалів для ліквідації тріщин. До них відносяться ремонтні склади, герметики, наливні склади, епоксидні смоли та інші.

Читати статтю
Чим і як краще закрити тріщини в бетонній підлозі?
02 листопада 2022
Чим і як краще закрити тріщини в бетонній підлозі?

На сьогодні існують сотні видів матеріалів, які призначені як для запобігання їх появи спочатку, так і для їх ліквідації в разі, якщо це вже сталося.

Читати статтю
Переваги наливних полімерних підлог під мармур
Переваги наливних полімерних підлог під мармур

Наливна підлога можна використовувати і як самостійне покриття (рекомендується додатково його захистити, покривши лаком або кюрингом), і як вирівнюючий шар перед укладанням фінішного матеріалу, наприклад, плитки, ламінату, паркету та інших.

Читати статтю
Чим закрити нерівності бетонної підлоги
26 травня 2022
Чим закрити нерівності бетонної підлоги

Самовирівнюча суміш Teknogrout EX, швидкодіюча цементна наливна суміш Teknogrout і однокомпонентна наливна суміш - три найефективніші ремонтні суміші для бетонних стяжок.

Читати статтю
Рекомендації щодо вибору ремонтних сумішей для бетону
28 січня 2022
Рекомендації щодо вибору ремонтних сумішей для бетону

Всі матеріали Tekno сертифіковані, відповідають європейським стандартам якості і використовуються як в Туреччині, так і в країнах Європи та Азії.

Читати статтю
Найкраще покриття для магазинів і супермаркетів
Найкраще покриття для магазинів і супермаркетів

При виборі матеріалу для об'єктів з інтенсивним рухом в першу чергу потрібно звертати увагу на міцність і довговічність покриття.

Читати статтю