Зміцнювач для бетону Teknoser Lityum(Текносер Літіум)

Продукція > Матеріали для промислових підлог

Зміцнювач для бетону Teknoser Lityum(Текносер Літіум)

Просочення для мінеральних поверхонь основі силікату літію

20784
грн
x
каністра
=
20784 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknoser Lityum – поверхневий зміцнювач на водній основі силікату літію, що використовується для зміцнення, знепилювання нових та існуючих бетонних підлог та бетону. При нанесенні на бетонну поверхню матеріал проникає в її структуру, де відбувається хімічна реакція, у результаті якої утворюються кристали, що заповнюють пори бетону. Так як матеріал на літієвій основі, він менш схильний до утворення стійких сольових плям в порівнянні зі схожими матеріалами на основі натрію або калію.

Застосування

Teknoser Lityum призначений для покращення зносостійкості, щільності та зміцнення бетонних поверхонь. Особливістю літієвої пропитки є властивість самополірування, тобто чим більша зносостійкість підлоги, тим кращий зовнішній вигляд.  Підходить як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього. Зазвичай застосовується на горизонтальних старих або нових бетонних поверхнях, які мають бути високостійкими до стирання, наприклад склади, торгові центри, промислові підприємства, ангари, автосервіси. Також використовується для знесилення збірних бетонних елементів.

Характеристики / переваги

 • Збільшує міцність бетону завдяки кристалам, які проникають глибоко в пори
 • Збільшує зносостійкість поверхні
 • Виключає утворення пилу з покритих поверхонь
 • Запобігає розтріскуванню
 • Зменшує можливість виникненню сольових плям на поверхні бетону
 • Забезпечує утворення глянцевої поверхні після регулярної чистки
 • Не містить розчинників та запаху
 • Підходить як для свіжоукладеного, так і для уже існуючого бетону
Термін придатності 24 місяці в сухому середовищі в закритій упаковці
Упаковка Каністра 30 кг
Щільність суміші (En ISP 2811-1) 1,10 г/см2
Температура застосування + 2 °C - + 38 °C
Час затвердіння 4-6 годин
Час введення в експлуатацію 7 днів

​Якість основи / попередня підготовка

Teknoser Lityum можна наносити на уже існуючий або свіжоукладений бетон. Свіжий бетон повинен бути витриманий протягом 7-14 днів, щоб досягти достатньої міцності. Перед нанесенням матеріалу  слід обов’язково очистити поверхню від будь-яких видів масла, іржі, бруду та інших речовин, які можуть завадити проникнути матеріалу в основу. Всі старі покриття та просочення повинні бути видалені. 

Якість бетону має бути від С20/25, якість стяжки – від EN 13813 CT C25-F4.

Нанесення

Матеріал слід наносити рівномірно та безперервно за допомогою механічного розпилювача у такій кількості, щоб нанесена плівка залишалася вологою протягом 30 хвилин. Через 30-45 хвилин матеріал почне густіти. Злегка слід змочити поверхню шляхом розбризкування води для зменшення ковзання, після чого обробити її протягом 10-20 хвилин щіткою з м’якою щетиною або за допомогою спеціальної машини для чистки підлог. Через 20 хвилин матеріал знову почне густіти.  Слід промити підлогу і видалити матеріал за допомогою швабри або пилососа для вологого прибирання. 

Для пористих поверхонь, які мають грубу текстуру, може знадобитись нанесення ще одного шару. Другий шар наноситься тільки після того, як перший висохне. 

Затвердіння відбувається через 7 днів, а глянцевий ефект з’являється на поверхні поступово через 30-90 днів, в залежності  від частоти миття поверхні.

Обмеження

 • При жаркій погоді (вище +30 °С), перед використанням зберігати  Teknokur 100 у прохолодному місці.
 • При низьких температурах (нижче +5 °С) даний продукт може почати густіти, при цьому зменшується його здатність до нанесення розпиленням.
 • Поверхневий затверджувач може відрізнятися за відтінками в залежності від типу бетонної поверхні, на яку наносять суміш.
 • Слідкуйте за чистотою розпилювального обладнання та ретельно очищайте його перед використанням  від залишків попередніх матеріалів .
 • При нанесенні розпилювачем слідкуйте за рівномірним покриттям основи.
 • Не використовуйте на поверхнях, які були оброблені зміцнювачами або мембраноутворювачами, поки ці шари не будуть  видалені. 
 • Регулярне миття підлоги збільшує її блиск.
 • Матеріал не призначений для поверхонь, які відрізняються легкою вагою, високою пористість або які мають  дуже низький вміст цементу.

1. Чим можна просочити бетон?

Існує кілька видів просочень для бетону, серед яких літієві вважаються одними із найкращих. Літієве просочення можна наносити як на старий, так і на свіжоукладений бетон. При нанесенні на стару бетонну поверхню її потрібно правильно підготувати.

2. Чим покрити бетон на вулиці?

Для того, що б продовжити термін есплуатаціі бетонної поверхні, бетонну основу обов'язково потрібно захищати від атмосферних впливів, лугів, перепадів температури і тд. Одним із кращих зміцнювачів для бетону вважається літієве просочення Teknoser Lityum.

3. Чим просочити бетонну стяжку?

Просочити бетонну стяжку рекомендується високоякісним просоченням Teknoser Lityum на основі силіката літія. Завдяки кристалам просочення, які проникають глибоко в пори, матеріал збільшує міцність бетону.

4. Чим можна зміцнити стяжку?

Стяжку можна зміцнити просоченням для бетону, яка збільшить зносостійкість і непроникність поверхні, а також запобіжить руйнування основи при низьких температурах.

5. Чим покрити бетонну підлогу в цеху?
Бетонну підлогу в цеху можна зміцнити як сухим топінгом і лаком для бетону, так і рідким просоченням, наприклад, літієвим, яке не вимагає додаткового фінішного покриття і зміцнить бетон у кілька разів. 

Публікації про продукт

Чим покривати вироби з бетону?
Чим покривати вироби з бетону?

Вибір покриття залежить від призначення виробу, умов експлуатації, бажаного ефекту та бюджету

Читати статтю
Матеріали для підвищення міцності бетону
28 листопада 2022
Матеріали для підвищення міцності бетону

Такий упрочнитель підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування, але впорається з його укладанням тільки майстер з великим досвідом

Читати статтю
Чи можна уникнути виникнення тріщин в бетоні?
18 листопада 2022
Чи можна уникнути виникнення тріщин в бетоні?

Незважаючи на високу міцність конструкцій з бетону, з часом він може руйнуватися через вплив різних факторів. Особливо чутливим до них є спочатку незахищений або неукріплений бетон.

Читати статтю
Як запобігти крошению і розтріскування бетону
05 жовтня 2022
Як запобігти крошению і розтріскування бетону

Наприклад, для магазину або торгового центру можна використовувати або кварцовий топінг, або лак, а для складського приміщення краще зробити більш міцне покриття і використовувати корундовий топінг або застосувати відразу два види упрочнителей: корундовий топінг і лак.

Читати статтю
Зміцнення бетону в паркінгах: причини необхідності використання зміцнювачів
Зміцнення бетону в паркінгах: причини необхідності використання зміцнювачів

Паркінг – це приміщення або відкритий майданчик, призначена для стоянки великої кількості авто. Таке місце повинно бути зручним в експлуатації, без великих ям і западин, а також відповідати певним вимогам.

Читати статтю
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог

Промислова підлога має бути стійкою до негативного впливу вологи, хімічних речовин, має захищати залізобетонну конструкцію від механічних впливів, перепадів температур.

Читати статтю
Помилки при роботі з топпінгами для бетону
Помилки при роботі з топпінгами для бетону

Існує маса нюансів при роботі з сухими зміцнювачами, недотримання яких може привести до розстріскування поверхні.

Читати статтю
Що таке просочення для бетону і навіщо вона потрібна
Що таке просочення для бетону і навіщо вона потрібна

Просочення для бетону - це спеціальний рідкий упрочнитель, який проникає в пори бетону і робить поверхню більш міцною, зносостійкою, водостійкою і непильною.

Читати статтю
Чим обробити бетонну стяжку щоб не пилила
15 грудня 2021
Чим обробити бетонну стяжку щоб не пилила

Упрочнитель для бетону Teknoser Lityum допоможе попередити появу пилу, допоможе захистити бетон від впливу вологи та інших негативних факторів.

Читати статтю