Зміцнювач для бетону Teknoser Sodyum(Текносер Содіум)

Продукція > Матеріали для промислових підлог

Зміцнювач для бетону Teknoser Sodyum(Текносер Содіум)

Просочення для мінеральних поверхонь основі силікату натрія

14274
грн
x
каністра
=
14274 грн
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введіть свої дані

Teknoser Sodyum – рідкий силікатний безбарвний зміцнювач на основі силіката літія. Також використовується для запобігання утворенню пилу.

Застосування
Teknoser Sodyum призначений для покращення зносостійкості та зміцнення бетонних поверхонь, для захисту від проникнення сторонніх речовин та для підвищення стійкості бетону від фізичного впливу. Підходить як для свіжоукладеного, так і для затверділого бетону. Зазвичай застосовується на горизонтальних бетонних поверхнях, де потрібно забезпечити її твердість. Наприклад, при будівництві складів, промислових об’єктів, для внутрішніх і зовнішніх паркінгів, ангарів літаків і злітно-посадкових смуг для вертольотів, а також для станцій техобслуговування.

Характеристики / переваги

 • Збільшує міцність бетону завдяки кристалам, які проникають глибоко в пори
 • Збільшує зносостійкість поверхні
 • Виключає утворення пилу з покритих поверхонь
 • Скорочує втрату вологи свіжоукладеного бетону при затвердінні
 • Запобігає розтріскуванню
 • Запобігає руйнуванню поверхні при низьких температурах
 • Покращує зовнішній вигляд бетону
 • Не містить розчинників та запаху
 • Підходить як для свіжоукладеного, так і для уже існуючого бетону
Термін придатності 12 місяці в сухому середовищі в закритій упаковці
Упаковка Каністра 30 кг
Щільність суміші (En ISP 2811-1) 1,20 + 0,02 г/см²
Температура застосування + 2 °C - + 38 °C
Витрата  1 л на 6-20 м²
Час затвердіння 4-6 годин
Час введення в експлуатацію 7 днів

Якість основи / попередня підготовка

Teknoser Sodyum можна наносити на уже існуючий або свіжоукладений бетон. Свіжий бетон повинен бути витриманий протягом 7-14 днів, щоб досягти достатньої міцності.  Перед нанесенням матеріалу  слід обов’язково очистити поверхню від будь-яких видів масла, іржі, бруду та інших речовин, які можуть завадити проникнути матеріалу в основу. Всі старі покриття та просочення повинні бути видалені ручним або механічним способом. 

Якість бетону має бути від С20/25, якість стяжки – від EN 13813 CT C25-F4.

Нанесення

Матеріал слід наносити рівномірно та безперервно за допомогою механічного розпилювача у такій кількості, щоб нанесена плівка залишалася вологою протягом 30 хвилин. Через 30-45 хвилин матеріал почне густіти. Злегка слід змочити поверхню шляхом розбризкування води для зменшення ковзання, після чого обробити її протягом 10-20 хвилин щіткою з м’якою щетиною або за допомогою спеціальної машини для чистки підлог. Через 20 хвилин матеріал знову почне густіти.  Слід промити підлогу і видалити матеріал за допомогою швабри або пилососа для вологого прибирання. 

Для пористих поверхонь, які мають грубу текстуру, може знадобитись нанесення ще одного шару. Другий шар наноситься тільки після того, як перший висохне. 

Затвердіння відбувається через 7 днів, а глянцевий ефект з’являється на поверхні поступово через 30-90 днів, в залежності  від частоти миття поверхні.

Обмеження
 • При жаркій погоді (вище +30 °С), перед використанням зберігати  Teknokur 100 у прохолодному місці.
 • При низьких температурах (нижче +5 °С) даний продукт може почати густіти, при цьому зменшується його здатність до нанесення розпиленням.
 • Поверхневий затверджувач може відрізнятися за відтінками в залежності від типу бетонної поверхні, на яку наносять суміш.
 • Слідкуйте за чистотою розпилювального обладнання та ретельно очищайте його перед використанням  від залишків попередніх матеріалів.
 • При нанесенні розпилювачем слідкуйте за рівномірним покриттям основи.
 • Не використовуйте на поверхнях, які були оброблені зміцнювачами або мембраноутворювачами, поки ці шари не будуть видалені. 
 • Регулярне миття підлоги збільшує її блиск.
 • Матеріал не призначений для поверхонь, які відрізняються легкою вагою, високою пористість або які мають  дуже низький вміст цементу.

1. Чим просочують бетонну підлогу?

Хорошим матеріалом для просочення бетонної поверхні вважається матеріал Teknoser Sodyum на основі силікату натрію, який потрібно наносити на якісний міцний бетон або стяжку.

2. Чим можна покрити бетонну підлогу в гаражі?

Бетонну підлогу в гаражі можна просочити натрієвим просоченням, наприклад, Teknoser Sodyum або зміцнити топпінгом для бетону, наприклад, Teknoser 100. Обидва варіанти будуть служити відмінним захистом бетонної поверхні. 

3. Як зміцнити поверхню бетону?

Зміцнити бетонну поверхню можна за допомогою натрієвого просочення Teknoser Sodyum, яке використовується як всередині, так і зовні приміщення. 

4. Як зміцнити бетонну підлогу?

Бетонну підлогу можна зміцнити сухим топінгом, лаком для бетону, добавками для бетону при заливці, а також просоченням, яке служить відразу і зміцнювачем, і фінішним покриттям. 

5. Чим покрити підлогу на складі?

Бетонну підлогу у складському приміщенні потрібно зміцнювати обов'язково, так як по ньому проїжджають важкі навантажувачі і стоять стелажі з продукцією вагою у кілька тонн, які дуже швидко зруйнують "голий" бетон. Хорошим варіантом фінішного покриття є нетрієве просочення Teknoser Sodyum.

6. Як зміцнити верхній шар бетону?

Найкраще – просочити бетон просоченням на основі силіката літія або силіката натрія, яке зміцнить поверхню, підвищить зносостійкість, запобіжить розтріскуванню і створить гарне глянсове покриття.

Публікації про продукт

Чим краще покрити бетон на вулиці?
Чим краще покрити бетон на вулиці?

Покриття бетону на вулиці можна вибирати в залежності від конкретних вимог та умов експлуатації

Читати статтю
Матеріали для підвищення міцності бетону
28 листопада 2022
Матеріали для підвищення міцності бетону

Такий упрочнитель підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування, але впорається з його укладанням тільки майстер з великим досвідом

Читати статтю
Як запобігти крошению і розтріскування бетону
05 жовтня 2022
Як запобігти крошению і розтріскування бетону

Наприклад, для магазину або торгового центру можна використовувати або кварцовий топінг, або лак, а для складського приміщення краще зробити більш міцне покриття і використовувати корундовий топінг або застосувати відразу два види упрочнителей: корундовий топінг і лак.

Читати статтю
Підлогове покриття для складу: правила вибору
Підлогове покриття для складу: правила вибору

Підлогові покриття в складських приміщеннях повинні відповідати певним вимогам, так як інтенсивність експлуатації там дуже висока. У складах їздять і навантажені навантажувачі до 10 тонн вагою, і стоять стелажі з продукцією.

Читати статтю
Зміцнення бетону в паркінгах: причини необхідності використання зміцнювачів
Зміцнення бетону в паркінгах: причини необхідності використання зміцнювачів

Паркінг – це приміщення або відкритий майданчик, призначена для стоянки великої кількості авто. Таке місце повинно бути зручним в експлуатації, без великих ям і западин, а також відповідати певним вимогам.

Читати статтю
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог
Яке просочення для бетону використовувати для промислових підлог

Промислова підлога має бути стійкою до негативного впливу вологи, хімічних речовин, має захищати залізобетонну конструкцію від механічних впливів, перепадів температур.

Читати статтю
Помилки при роботі з топпінгами для бетону
Помилки при роботі з топпінгами для бетону

Існує маса нюансів при роботі з сухими зміцнювачами, недотримання яких може привести до розстріскування поверхні.

Читати статтю
Що таке просочення для бетону і навіщо вона потрібна
Що таке просочення для бетону і навіщо вона потрібна

Просочення для бетону - це спеціальний рідкий упрочнитель, який проникає в пори бетону і робить поверхню більш міцною, зносостійкою, водостійкою і непильною.

Читати статтю
Чим обробити бетонну стяжку щоб не пилила
15 грудня 2021
Чим обробити бетонну стяжку щоб не пилила

Упрочнитель для бетону Teknoser Lityum допоможе попередити появу пилу, допоможе захистити бетон від впливу вологи та інших негативних факторів.

Читати статтю